
Travelport heeft een overeenkomst gesloten met de vier leden van de International Airlines Group (IAG) over NDC, de New Distribution Capability. Dit heeft het technologiebedrijf donderdag bekendgemaakt.
IAG bestaat uit Aer Lingus, British Airways, Iberia en Vueling. “Door de NDC-inhoud te kanaliseren via Travelport, zal IAG een breder scala aan inhoud kunnen bieden,” zegt Travelport in een verklaring.
Celia Muñoz Espin van Iberia, zegt over de deal: “We verwelkomen Travelport bij NDC, als een belangrijk onderdeel van de innovatieve en verreikende transformatie die in de industrie plaatsvindt. Deze belangrijke overeenkomst is gericht op het bieden van toegevoegde waarde aan klanten.”
En Katy Cardwell van BA zegt: “Onze nieuwe overeenkomst met Travelport is een opwindende toevoeging aan NDC en creëert meer kansen voor alle partners in het reissysteem. Dit ondersteunt onze visie om te evolueren naar een meer innovatieve manier van reizen in de detailhandel, waarbij Travelport-abonnees toegang krijgen tot een grotere keuze aan nieuwe en betere producten en diensten, waaronder extra prijspunten en aanverwanten, die alleen beschikbaar zijn via NDC en die aanzienlijke waarde toevoegen.”
Beeld © Travelport
