
ACTE heeft een mondiale rating voor hotels gericht op zakenreizigers gelanceerd. De organisatie zegt hiermee een universele standaard te willen introduceren voor de zakenmarkt.
Het programma heet ACTE-BCHA (Business Conference Hotel Accreditation). Hotels kunnen zich tegen een jaarlijkse fee accrediteren en al hun gegevens en tarieven invoeren. ACTE laat onafhankelijke tests uitvoeren om te kijken of de data van de hotels kloppen. De organisatie koerst op 10.000 aangesloten hotels in 2020.
Greeley Koch, de executive director van ACTE Global en het hoofd van de supervisory board van ACTE-BCHA, zegt in een verklaring: “De nu bestaande ratings zijn gericht op de leisure markt. Zakenreizigers willen vooral weten of er een goed business centre in het hotel is, safes voor laptops, conferentiecentra, roomservice, een fitnesscentrum, een veilige omgeving et cetera. Ons nieuwe rating systeem wil dit standaardiseren.”
ACTE-BCHA zal opereren vanuit de Duitse stad Bad Honnef, vlakbij Bonn en heeft Winfried Barczaitis (foto boven dit artikel) aangesteld als CEO.
