
Meyn Food Processing Technology, een bedrijf dat apparatuur voor het slachten en verwerken van pluimvee maakt, heeft BCD Travel gekozen voor het beheer van hun zakenreizen. Meyn heeft wereldwijd dertien vestigingen, met het hoofdkantoor in Nederland (Oostzaan).
Meyn maakt sinds 25 oktober al gebruik van BCD voor het beheer van al hun zakenreizen. Voorheen werkte elke Meyn-vestiging met een apart lokaal reisbureau, wat zorgde voor een gefragmenteerd reisprogramma. Om de efficiëntie en het inzicht in de totale reisuitgaven te verbeteren, wilde het bedrijf het reisprogramma wereldwijd consolideren.
Na een aanbestedingsprocedure met verschillende TMC’s koos Meyn voor BCD als hun enige leverancier van zakenreizen. Dankzij deze keuze heeft Meyn wereldwijd profijt van innovatieve tools die efficiëntie, besparingen en zorgplicht verbeteren. BCD beheert alle zakenreizen voor Meyn in Europa, Azië en Noord- en Zuid-Amerika.
Lokale behoeften
Meyn heeft zorgvuldig alle lokale behoeften in elk land in kaart gebracht om te zorgen dat de gekozen TMC de juiste keuze zou zijn. “We wilden er zeker van zijn dat de lokale teams in de verschillende markten baat zouden hebben van de overstap naar een wereldwijde aanbieder. We hebben het gevoel dat BCD Travel echt heeft geluisterd naar onze wensen en proactief lokale oplossingen heeft aangedragen waar dat nodig was,” zegt Meyn’s Travel Manager Raymond Maas, die onlangs is genomineerd voor Corporate Travel & Mobility Professional of the Year in Nederland.
“We zijn enorm blij om de reispartner van Meyn Food Processing te zijn. Zakenreizen vormen een essentieel onderdeel van Meyn’s wereldwijde activiteiten en we voelen ons vereerd dat zij vertrouwen stellen in onze technologie en diensten. Ze hebben laten zien flexibel te zijn met hun vooruitstrevend denken en bereidheid om hun reisprogramma aan te passen aan de veranderende reisomstandigheden. We kijken uit naar een langdurige relatie om Meyn te helpen alle uitdagingen die de toekomst met zich mee kan brengen het hoofd te bieden,” zegt Thomas Scheick, Sales Manager bij BCD Travel.
Beeld © Meyn
