Op Chicago O’Hare International Airport is een yogaruimte geopend. Deze bevindt zich in Terminal 3 en is bedoeld voor het beoefenen van yoga en om te ontspannen of te mediteren, aldus de luchthaven.
De ruimte is voorzien van een duurzame bamboehouten vloer, een spiegelmuur, matjes, een videomonitor waarop oefeningen worden getoond, rustgevende geluiden, planten en een kleedkamer.
Dergelijke yogaruimten zijn al beschikbaar op Dallas/Fort Worth International Airport, San Francisco International Airport en Burlington International Airport Vermont. Een woordvoerder van een Amerikaanse hindoevereniging heeft andere internationale luchthavens, waaronder Schiphol, opgeroepen om het voorbeeld van de Amerikanen te volgen.