NH Hotels Den Haag is de exploitant geworden van het onlangs verbouwde WTC The Hague. Het hotel beschikt daarmee over dertien multifunctionele ruimtes voor meetings, events, congressen en seminars, waaronder de Holland Hal met capaciteit voor 500 gasten in theateropstelling. NH Hotels groeit daarmee uit tot één van de grootste vergaderhotels van Den Haag.
De Holland Hal is een flexibele ruimte van 520 m2 en een hoogte van 6,5 meter. De hal ligt op straatniveau en beschikt over plafondhoge ramen. Door de hoogte en de mogelijkheid om twaalf additionele ruimtes te betrekken, is de Holland Hal te gebruiken voor bijzondere events.
Hotel Director Gerard van der Haagen: “We merken al geruime tijd dat de vraag naar bijzondere meeting- en eventruimtes met hoogstaande faciliteiten in Den Haag groeit. Als viersterrenhotel hebben wij alle benodigde expertise en mogelijkheden in huis om van ieder evenement een memorabel evenement te maken, zowel voor de gasten als voor de organisatoren. We hebben nu de middelen in handen om aan de vraag te kunnen voldoen.”