
Hotel van Oranje, een van de drie hotels die behoren tot de Hotels van Oranje, wordt onderdeel van het label Autograph Collection van de Amerikaanse Marriott Hotels. Dit hebben beide partijen woensdag bekendgemaakt.
Hotels van Oranje in Noordwijk bestaat uit het Beach Hotel, privé-onderkomen Villa het Witte Huis en het Hotel van Oranje, dat vijf sterren telt.
“Dit exclusieve en moderne label kenmerkt zich door unieke en karakteristieke hotels wereldwijd. Ieder hotel ademt haar eigen lifestyle en sfeer uit,” aldus Jaap Liethof, de algemeen directeur van Hotel van Oranje over het Autograph Collection Hotels label.
Volgens Liethof heeft de overname “alleen maar voordelen” voor de gasten, die nu ook Marriott Rewards kunnen sparen met recht op gratis overnachtingen bij ieder Marriott hotel, wereldwijd.
Het Beach Hotel blijft aangesloten bij de keten van World Hotels.