
Afgelopen maand heeft Louvre Hotels Group twee nieuwe vestigingen geopend in Duitsland, één in Frankfurt en één in München. Door deze openingen telt Duitsland op dit moment negen hotels van de merken Golden Tulip en Tulip Inn.
Het nieuwe, drie sterren tellende Tulip Inn Alp Style Dachau Munich hotel ligt 35 minuten van het centrum van München, dichtbij de A99 en A9 en het internationale vliegveld van München. Het hotel telt honderdtwintig kamers en is verder voorzien van een restaurant en bar, vergaderfaciliteiten, een fitnesscentrum en gratis parkeerplaatsen.
Het nieuwe driesterrenhotel in Frankfurt ligt tussen het internationale vliegveld en het financiële district van Frankfurt. Tulip Inn Frankfurt Airport Hotel beschikt onder andere over 87 kamers, een business center en een lounge bar. Het hotel richt zich door haar ligging en faciliteiten voornamelijk op de zakelijke reiziger.