
EasyHotel is begonnen met de bouw van een hotel in Zaandam. Het budgethotel opent eind 2016 haar deuren.
Het hotel – dat als easyHotel Amsterdam Zaandam wordt aangeduid – komt in de 9e tot en met 11e verdieping van de Saentoren, die zich midden in het centrum van Zaandam bevindt, naast het station. Er worden 96 kamers gerealiseerd in dit voormalig hoofdkantoor van Ahold. EasyHotel hoopt een graantje mee te kunnen pikken van het grote aantal buitenlandse toeristen dat de Zaanstreek bezoekt. Volgens het Nederlandse Bureau voor Toerisme waren dat er afgelopen jaar ruim 1,6 miljoen.
Danzep is de Nederlandse uitbater van easyHotels in de Benelux. Topman Lucas Drewes zegt over het nieuwe project: “Op gemiddeld 30 meter hoogte bieden alle kamers een fantastisch uitzicht over stad en streek, a room with a view dus. Deze locatie past dan ook perfect in onze filosofie; we bieden value hotels aan onze gasten, dat houdt in dat wij comfortabele kamers bieden voor een zeer betaalbare prijs.”
Zes hotels in Benelux
Tegelijkertijd worden nieuwe vestigingen van easyHotel in Brussel en op de Arena Boulevard in Amsterdam ontwikkeld. Hiermee telt easyHotel Benelux aan het einde van dit jaar zes hotels met in totaal 630 kamers.
Vijf jaar geleden werd de eerste vestiging in de Amsterdamse Pijp geopend en er zijn ook een easyHotels in Den Haag en in Rotterdam.